Konkurs zbiórki nakrętek w celach charytatywnym

Samorząd Uczniowski wraz z Grupą GoGreen ( Zakłady Kellogg’s) ogłaszają konkurs zbiórki nakrętek w celach charytatywnym. Czas zbiórki w naszej szkole trwać będzie od 06.05-31.05.2019r. Klasy chcące włączyć się do akcji proszone są o pobranie specjalnych worków do zbierania plastikowych nakrętek u Pana Aleksandra Grabowskiego i Pana Andrzeja Pietrzaka  Organizator zapewnia atrakcyjne nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, 17 lipca 2019 r.

Informacja

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że pielęgniarka szkolna będzie wydawała karty zdrowia absolwentom szkoły w podanych niżej dniach i godzinach:

  • 22 lipca 2019 r.-w godzinach 8:30-12:00;
  • 23 lipca 2019 r. – w godzinach 10:00-14:00.

Dyrektor szkoły

(-) Jarosław Koszański