Sprzątania Świata Clean Up Day,

W słoneczne ,piątkowe przedpołudnie 26 kwietnia, 40. osobowa grupa uczniów z klas 4-8 wzięła udział w corocznej akcji Sprzątania Świata Clean Up Day, połączonej z obchodami Dnia Ziemi. Pod opieką pani Anny Jóźwiak oraz Beaty Lipskiej Kozarskiej udaliśmy się do Parku im.R.Traugutta ,gdzie czekali na nas pracownicy firmy ANIMEX (sponsora i organizatora tegorocznej imprezy). Po przywitaniu z władzami miasta, otrzymaliśmy rękawice oraz worki i ruszyliśmy w poszukiwaniu śmieci na terenie parku. Po powrocie uczniowie musieli posegregować zebrane odpady do odpowiednich pojemników. W czasie krótkiego odpoczynku każdy uczestnik mógł wziąć udział w warsztatach plastycznych oraz zagrać w przygotowane gry terenowe. Podsumowaniem akcji był wspólny posiłek na powietrzu, przygotowany przez firmę ANIMEX. Każdy uczeń otrzymał również pamiątkową torbę ekologiczną z gadżetami firmy.  Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.
 
        opracowała: Anna Jóźwiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *