JEDYNKA NAJLEPSZA

JEDYNKA NAJLEPSZA

W dniu 7 maja 2019r na boisku Orlik przy alejach ZHP odbyły się mistrzostwa miasta Kutno w piłkę nożną dziewczyn w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza szkoła rywalizowała z 3 drużynami z Kutna : Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4, Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa, graliśmy systemem „każdy z każdym” wyniki przedstawiają się następująco:

SP1 – SP2        3:2

SP1  – PKSP      7:0

SP1 – SP4        4:0

Nasze dziewczęta okazały się najlepsze zajęły I miejsce i będą reprezentować nasze miasto w zawodach powiatowych które odbędą się 24 maja 2019r.  Nasze reprezentantki grały w składzie: Śliwińska Anna  8F, Urban Klaudia 8F, Rogozińska Sandra 8B, Wojtczak Wiktoria 8B, Tomasik Nikola 8D, Kubiak Hanna 8D, Janik Kinga 8E, Ozimkiewicz Kalina 8E, Kostrzewska Sandra 7D, Mokwińska Kinga 7D, Poznańska Amelia 7D opiekun Robert Kozicz

 

Gratulujemy!!!  Życzymy powodzenia na zawodach powiatowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *