Turniej Ruchu Drogowego

Turniej Ruchu Drogowego

Dnia 7 maja 2019  odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych w dwóch kategoriach. Zawodnicy musieli wykazać się wiedzą teoretyczną i praktyczną w zakresie przepisów ruchu drogowego oraz umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny przygotowane przez panią Mariolę Lewandowską.  I grupę  wiekową 10- 12 lat , reprezentowali uczniowie klasy 5 A : Julia Zajączkowska, Paulina Zawadzka i Kacper Walbórg – zdobywając I miejsce,  natomiast  II grupę wiekową powyżej 12 lat, reprezentowali uczniowie klasy 8 F : Aleksandra Rafalska, Filip Górski, Mateusz Trusiński – zdobywając III miejsce.

Uczniowie będą reprezentowali powiat kutnowski podczas wojewódzkiego turnieju 17 maja w Piotrkowie Trybunalskim.

Mariola Lewandowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, 17 lipca 2019 r.

Informacja

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że pielęgniarka szkolna będzie wydawała karty zdrowia absolwentom szkoły w podanych niżej dniach i godzinach:

  • 22 lipca 2019 r.-w godzinach 8:30-12:00;
  • 23 lipca 2019 r. – w godzinach 10:00-14:00.

Dyrektor szkoły

(-) Jarosław Koszański