Rozstrzygnięcie konkursu baśniowego.

W marcu odbył sie konkurs baśniowy zorganizowany dla uczniów klas IV pod hasłem “Czy to bajka, czy nie bajka…?”, a następnie, po sprawdzeniu testów konkursowych wyłoniono mistrza bajki, ktorym okazała sie Maja Janecka z klasy IVe, II miesjce ex aequo zajęli Jakub Szczerbakowicz z klasy IVc i Olga Rogozińska z klas IV h, trzecie miejsce przypadło Julii Ciurlej z klasy IV h. Laureatom konkursu organizator wręczył dyplomy i upominki gratulując wiedzy i oczytania.

Opracowanie

Agnieszka Kolczyńska