Rozstrzygnięcie konkursu baśniowego.

 
W marcu odbył sie konkurs baśniowy zorganizowany dla uczniów klas IV pod hasłem “Czy to bajka, czy nie bajka…?”, a następnie, po sprawdzeniu testów konkursowych wyłoniono mistrza bajki, ktorym okazała sie Maja Janecka z klasy IVe, II miesjce ex aequo zajęli Jakub Szczerbakowicz z klasy IVc i Olga Rogozińska z klas IV h, trzecie miejsce przypadło Julii Ciurlej z klasy IV h. Laureatom konkursu organizator wręczył dyplomy i upominki gratulując wiedzy i oczytania.

Opracowanie 

Agnieszka Kolczyńska 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kutno, 17 lipca 2019 r.

Informacja

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że pielęgniarka szkolna będzie wydawała karty zdrowia absolwentom szkoły w podanych niżej dniach i godzinach:

  • 22 lipca 2019 r.-w godzinach 8:30-12:00;
  • 23 lipca 2019 r. – w godzinach 10:00-14:00.

Dyrektor szkoły

(-) Jarosław Koszański