ZATRZYMANE W KADRZE – 1A NA SZKOLNEJ SCENIE

 

…trzy słowa za małe trzy grosze

przepraszam, dziękuję i proszę…

 W dniach 20 i 21.05 br. uczniowie klasy 1A zaprosili wielu gości do obejrzenia przygotowanego przez nich   w ramach ewaluacji programu innowacyjnego ,,Dobre maniery drogą do kariery z wykorzystaniem technologii TIK” przedstawienia pt: Jan Brzechwa uczy nas dobrych manier. Mali aktorzy mieli przed sobą trudne zadanie, wcielając się w role bohaterów wierszy, m.in. “Kwoki”, ” Kłamczuchy”, “Lenia” i “Samochwały”. Całości dopełniały piosenki i układy taneczne. Wiersze poety w humorystyczny i bardzo „lekki” sposób niosą poważną treść: warto być grzecznym, gościnnym, zgodnym, schludnym i czystym. Występem pierwszaki chciały zwrócić uwagę i uczulić na to, by zawsze pamiętać o kulturalnym zachowaniu, dobrych manierach i dbaniu o higienę osobistą. Bądźmy więc kulturalni, a poznane zasady stosujmy na co dzień.

Dziękujemy wszystkim przybyłym na nasze występy gościom :).

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *