Szkolna gra.

Szkolna gra.

W naszej szkole trwa Tydzień Integracji. Z tej okazji panie z biblioteki szkolnej przygotowały i przeprowadziły Szkolną Grę pod hasłem Razem dla integracji.

W zabawie uczestniczyli uczniowie z klas czwartych, którzy pracowali w zespołach,  wykonując kolejne zadania. A te nie były łatwe.

Dzieci mogły się przekonać jak trudno jest żyć  z niepełnosprawnością. Układały puzzle, rozwiązywały zadanie matematyczne, poprawiały błędy ortograficzne i dyslektyczne, rzucały do celu siedząc, rozpoznawały- co to za przedmiot?- tylko po dotyku, kolorowały  ilustracje na czas. Podczas gry dobry humor nikogo nie opuszczał.Na zakończenie  uczniowie otrzymali drobne upominki pamiątkowe dyplomy.

Dziękujemy koleżankom i kolegom z klasy 7b, którzy opiekowali się graczami i pomagali im w wykonywaniu zadań.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *