Komunikat Dyrektora Szkoły

Kutno, dn. 23.05.2019r.

KOMUNIKAT

W związku z ukazaniem się na stronie internetowej MEN projektu rozporządzenia zmieniającego organizację roku szkolnego 2018/2019, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że wszystkie terminy znajdujące się w naszym kalendarzu roku szkolnego ulegają przesunięciu o jeden dzień wstecz.

Nowe terminy związane z zakończeniem II okresu nauki:

  • do 12 czerwca 2019r. do godz. 15:00 – ostateczny termin wystawienia i wpisania w dzienniku elektronicznym rocznych ocen klasyfikacyjnych z poszczególnych edukacji/przedmiotów nauczania i zachowania;
  • 14, 17, 18 czerwca 2019r. – dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych;
  • 18 czerwca 2019r. 16:30 – uroczyste podsumowanie osiągnięć edukacyjnych i sportowych dla uczniów klas VIII oraz wręczenie uczniom klas IV – VIII stypendiów za wyniki w nauce lub osiągnięcia sportowe;
  • 19 czerwca 2019r. – uroczyste zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych i opiekuńczych w roku szkolnym 2018/2019.

Szczegółowy harmonogram uroczystości zakończenia zajęć ukaże się w późniejszym

      (-) Jarosław Koszański

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *