Wojewódzki Turniej Rowerowy

Wojewódzki Turniej Rowerowy

W dniu 17 maja 2019 r.  na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego   w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Eliminacje Wojewódzkie XLII Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym szkół podstawowych pod  Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Zbigniewa Rau.

Zawodnicy przygotowani pod kierunkiem pani Marioli Lewandowskiej rywalizowali w konkurencjach; testy z przepisów o ruchu drogowym, praktycznej konkurencji  udzielania pomocy przedmedycznej, jazdy obserwowanej po miasteczku ruchu drogowego i jazdy sprawnościowej po torze przeszkód.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 5 A:

  1. Paulina Zawadzka k
  2. Julia Zajączkowska
  3. Kacper Walbórg

Bardzo dziękuję  wychowawczyni pani Małgorzacie Olesińskiej za opiekę w czasie wyjazdu.

Mariola Lewandowska

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *