Uczennica naszej szkoły laureatką konkursu plastycznego   „Mój świat”- wystarczy zrozumieć

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1 im. Marii Konopnickiej    w Kutnie we współpracy z Kutnowskim Domem Kultury już po raz czwarty zorganizował Powiatowy Konkurs Plastyczny „Mój świat”, nad którym patronat honorowy objął Starosta Kutnowski.

W konkursie uczestniczyły 83 osoby ze spektrum autyzmu ze wszystkich typów placówek oświatowych działających na terenie powiatu kutnowskiego, począwszy od przedszkoli na liceach kończąc.

W konkursie tym wzięli udział uczniowie z oddziału 5a: Antoni Orzelski, Zoey Stegman, Tobiasz Tomes i Łukasz Wegner.  Laureatką konkursu została Zoey Stegman, która zdobyła pierwsze miejsce. Laureatka i uczestnicy konkursu otrzymali nagrody.

Otwarto też wystawę pokonkursową, którą można było oglądać w Kutnowskim Domu Kultury.. Celem konkursu było między innymi zrozumienie potrzeb osób z autyzmem.

Opracowała: Małgorzata Olesińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *