Uczniowie oddziału Va nagrodzeni w konkursie plastycznym „SPACERKIEM PO KUTNIE Z MOIM NIEPEŁNOSPRAWNYM KOLEGĄ”

 

Zoey Stegman i Szymon Cegielski z oddziału Va zostali wyróżnien  w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Spacerkiem po Kutnie z moim niepełnosprawnym kolegą”.

Celem konkursu było rozwijanie świadomości dotyczącej miejsca zamieszkania ucznia, identyfikowanie się ze środowiskiem rówieśniczym i lokalnym oraz rozwijanie więzi z nim, a także rozwijanie zainteresowań plastycznych, wrażliwości i twórczej wyobraźni oraz zdolności manualnych. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy plastycznej dowolną techniką i ukazanie ciekawych miejsc w Kutnie służących spotkaniom z rówieśnikami, w tym z osobami niepełnosprawnymi.

Nagrody zostały wręczone podczas  Międzyszkolnej Integracyjnej Imprezy  Sportowej „Koloriada 2019” .

 

 

Opracowała : Małgorzata Olesińska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *