Miło, wesoło – na sportowo

Miło, wesoło – na sportowo

Pod takim hasłem 30 maja br. odbyło się spotkanie uczniów oddziału 2 b, ich rodziców oraz wychowawcy klasy. Impreza miała charakter sportowo-integracyjny, jak również okolicznościowy (obchody Dnia Rodziny). We wspólnej zabawie uczestniczyli licznie przybyli dorośli oraz dzieci. Relaksacyjną, wesołą rozgrzewkę przeprowadziła wychowawczyni z pomocą dzieci. Następnie rozpoczęła się zacięta rywalizacja czterech zespołów. Siedem konkurencji sportowych wyzwoliło wśród zawodników, zarówno tych starszych, jak i tych młodszych mnóstwo zaangażowania, emocji, a przede wszystkim świetnej zabawy. Najwięcej energii i uśmiechu wywołało przeciąganie liny. Spotkanie zakończono podsumowaniem wyników, wręczeniem pamiątkowych dyplomów. Na „wyczerpanych trudami rywalizacji rodziców” czekała niespodzianka – piosenka, koncert muzyczny oraz życzenia.   To spotkanie to doskonała promocja aktywności fizycznej, integracji, a przede wszystkim zabawy w sposób, który należy propagować i kontynuować.

 

 Opracowanie: Jolanta Kruszewska                                                                                   

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *