ZATRZYMANE W KADRZE – RODZINNY PIKNIK INTEGRACYJNY 1A

ZATRZYMANE W KADRZE – RODZINNY PIKNIK INTEGRACYJNY 1A

 

…Szum drzew, las zielony,

piknik wymarzony!

Uśmiechnięte mamy miny

bo to święto jest rodziny…

 

04 czerwca 2019 r. klasa 1 A z wychowawczyniami oraz rodzicami wybrała się do Nadleśnictwa Kutno w Raciborowie na rodzinny piknik integracyjny. Piękne, słoneczne spotkanie rozpoczęło się pogadanką na temat darów lasu, bezpieczeństwa i poprawnego w nim zachowania. Był czas na naukę i zabawę. Ścieżką edukacyjną, pod kierownictwem pani Katarzyny Pilarczyk poznawaliśmy mieszkańców lasu, ich naturalne środowisko i pomniki przyrody. Wynik godzinnej, leśnej wędrówki był oszałamiający! Następnym punktem programu była  wspólna biesiada przy ognisku.  Smażono kiełbaski i jedzono przywiezione przysmaki. Wspólne pląsy przy muzyce, zabawy na leśnej polanie, wesołe  zawody i rozgrywki sportowe: rodzice-dzieci oraz niespodzianki z chatki Baby Jagi  zakończyły to udane, pełne wrażeń Święto Rodziny. Dzieci wspaniale się bawiły,  a rodzice mieli okazję jeszcze bliżej się poznać.

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *