ZATRZYMANE W KADRZE – 1A NA SCENIE KDK

ZATRZYMANE W KADRZE – 1A NA SCENIE KDK

…Radość, którą niesiemy innym,

zawsze do nas powróci…

05 czerwca br. reprezentowaliśmy naszą szkołę w XI Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Radośni.pl. Był to nasz debiut na scenie KDK przed tak szeroką publicznością. Strachu było co niemiara, ale jakoś poszło. Występ występem, ale ważniejszym okazało się nawiązanie znajomości z kolegami i koleżankami z innych placówek, nie tylko kutnowskich. Wszyscy obiecali sobie spotkanie za rok :)…

Występ w KDK był naszym ostatnim,  ważnym wydarzeniem w kończącym się roku szkolnym. A rok był naprawdę pracowity! Pora na wakacyjny wypoczynek, by w pełni sił i zapału móc realizować kolejne pomysły i przedsięwzięcia….już jako drugoklasiści.

Życzymy wszystkim udanych i wesołych wakacji, pełnych słońca i uśmiechu!

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *