Bezpieczeństwa nigdy za wiele…

Dnia 04 czerwca uczniowie klasy IVg mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu – prelekcji z przedstawicielem Straży Miejskiej w Kutnie panem Ryszardem Wilanowskim, który opowiedział i przybliżył temat odpowiedzialności karnej i cywilnej osób nieletnich. Dzieci usłyszały za popełnienie jakich czynów, kto i w jaki sposób może zostać ukarany. Pan Komendant opowiedział o bezpieczeństwie w szkole i zagrożeniach płynących z niebezpiecznych zachowań uczniów w placówce. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyła w rozmowie i chętnie zadawała pytania na nurtujące ich pytania. Miejmy nadzieję, że wizyty funkcjonariusza w naszej szkole będą odbywały się zawsze tylko w takich sprzyjających okolicznościach.

Opracowała 

Agnieszka Kolczyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *