Jak się bawić rodzinnie… To  w JEDYNCE!!!

Jak się bawić rodzinnie… To  w JEDYNCE!!!
Tradycją szkoły stał się fakt, że na początku czerwca już od ośmiu lat spotykamy się nie tylko na zajęciach lekcyjnych, czy wycieczkach szkolnych, ale na Pikniku Rodzinnym, który doskonale wpisał się w tradycję Szkoły przy ulicy Zamoyskiego. Dzięki hojności Prezydenta Miasta Kutno oraz sponsorów impreza odbyła się na naprawdę wysokim poziomie. Patronat medialny objęło RadioQ całość poprowadził Krzysztof Łobodziński. Wszyscy świetnie się bawili przy udziale animatorek, które w okolicach sceny organizowały zawody i konkurencje dla najmłodszych. Wszystkie stoiska organizowane przez Radę Rodziców i nauczycieli były oblegane przez chętnych, by zrobić tatuaż, pomalować twarz, zapleść warkoczyk czy wykonać wspólnie bransoletkę. Inni, bardziej odważni, mogli spróbować swoich sił w strzelaniu z wiatrówki, dojeniu krowy, czy ujeżdżaniu byka. Dla tych, co lubią aktywność fizyczną, były bungee, karuzele, zjeżdżalnie, mecz na dmuchanym boisku, wyścigi łódeczkami w basenie czy przejażdżka autkami. Spalone kalorie można było uzupełnić częstując się darmową grochówką, mięsiwem z grilla, czy ciastem. Po części zabawowej nastąpił blok artystyczny, na który obecnych zaprosił Samorząd Uczniowski. Najpierw na scenie pojawiły się piękne kobiety w strojach z lat 70., 80. i 90., następnie swe wokalne umiejętności zaprezentowali absolwenci naszej szkoły, do zabawy tanecznej porwał wszystkich zespół Atmosfera Band, by już na koniec, delektować się wisienką na torcie…niesamowitym i jedynym, jak do tej pory na terenie szkoły, pokazem laserowym.

 

 

Opracowała :Agnieszka Kolczyńska 
Foto: Agnieszka Kolczyńska/Dominik Marciniak
Materiał filmowy: Grzegorz Gmerek
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *