Międzyoddziałowy turniej wiedzy o pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klas VIII.

11 czerwca 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  w Kutnie, odbył się międzyoddziałowy turniej wiedzy o pierwszej pomocy przedmedycznej dla uczniów klas VIII. Uczestnicy rywalizacji rozwiązywali test z wiedzy, a następnie wzięli udział w ćwiczeniach praktycznych. Wszystkie działania odbywały się pod fachową kontrolą OSP Dąbrowszczak  i PPSP w Kutnie. Najlepiej ze wszystkimi zadaniami teoretycznymi i praktycznymi poradzili sobie uczniowie oddziału VIIIB. Drugie miejsce zajął oddział VIII f i VIII e, a trzecie VIII c i VIII a.

Wszyscy uczestnicy wykazali się dużą wiedzą i zaangażowaniem.  Dla wszystkich przygotowane były nagrody.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *