Zajęcia innowacji ,,Kutno okiem rowerzysty”

Dnia 10 czerwca 2019 r. uczniowie pod opieka p. Marioli Lewandowskiej ruszyli na rowerach w  drogę zwiedzając ciekawe miejsca miasta Kutno. Odwiedziliśmy Stadion Miejski im. Reymonta i Stadion Baseball im. Edwarda J.  Piszka. Jazda po stadionach była bardzo bezpieczna i przyjemna.  W tak upalny dzień wstąpiliśmy również na zimne lody. Na koniec zajęć uczniowie wypełnili ankietę ewaluacyjną. Myślę, że od września zajęcia będą kontynuowane. Dziękuję uczniom za udział w zajęciach , a rodzicom za pomoc w ich organizowaniu.

Mariola Lewandowska