Ostatni dzwonek w SP 1 w Kutnie !

 

Dnia  19.06.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbyło  się  uroczyste  zakończenie  rocznych  zajęć  dydaktyczno-wychowawczych  klas I-VII.

W  uroczystości  uczestniczyli:   dyrektor  szkoły  p. Jarosław  Koszański,wicedyrektorzy: p.  Violetta  Wojciechowska,  p. Aleksandra Kaniewska,p.  Elżbieta  Chodorowska, kierownik  świetlicy:p.Anna Dębska  przewodnicząca  Prezydium  Rady  Rodziców: p.  Patrycja  Paluszkiewicz-Pietrzykowska, oraz Krzysztof Grzanowski,   przedstawiciele  Firmy  Kellogg s  w  Kutnie  oraz  Firmy  odpadowo-recyklingowej  Feniks Recykling  sp. z o.o. kadra  pedagogiczna  oraz  najważniejsi , czyli  uczniowie,  ich   rodzice  i  bliscy. 

W  czasie  uroczystości  najlepsi  uczniowie  klas  trzecich  otrzymali  nagrody  książkowe   za  wysokie  wyniki  w  nauce  i  wzorową  postawę  uczniowską. Natomiast w klasach IV-VII nagrody otrzymali uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75  wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

Wyróżnienia  otrzymali  także  uczniowie  za  100% frekwencję.

Dziewiętnastu  uczniów  z  oddziału  III B  otrzymało  pamiątkowe  puchary  za  uczestnictwo w  II  Mityngu  Lekkoatletycznym.

Wszyscy  uczniowie  oddziału  II E  otrzymali  nagrody  za  zajęcie  I miejsca  w  konkursie  zbierania  plastikowych  nakrętek  organizowanym  przez  grupę  ekologów  GoGreen  z  Firmy  Kellogg s  w  Kutnie  we  współpracy  z  Firmą  odpadowo-recyklingową  Feniks Recykling  sp. z o.o.

Następnie  Dyrektor  Szkoły  wręczył  dyplomy rodzicom, przyjaciołom szkoły, a także sponsorom , by  wyrazić  podziękowanie  za  zaangażowaną  współpracę  i  podejmowanie  różnorodnych  działań  na  rzecz  społeczności  szkolnej.

Po  części  oficjalnej  każdą uroczystość uświetniły występy artystyczne w wykonaniu uczniów oddziałów: III b pod kierunkiem pani Emilii Świerczyńskiej, IV g pod opieką pani Agnieszki Kolczyńskiej oraz wychowankowie VII b i VII e, których przygotowała pani Agnieszka Welke i Ewa Bilczewska-Kajak.

Na zakończenie uroczystości Dyrektor Szkoły Jarosław Koszański podziękował wszystkim dzieciom za trud i wysiłek włożony w naukę. Jednocześnie życzył słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do życzeń dołączyli się także przedstawiciele Rady Rodziców i wychowawcy.

Do zobaczenia we wrześniu!

Opracowały: Emila Świerczyńska, Agnieszka Wyrzykowska –Michalak, Iwona Krawczyk, Marlena Bajda.

Fotografia: FotoMiki Dominik Marciniak 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *