Nasi Najlepsi!

                Dnia 18 czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie odbyło się uroczyste podsumowanie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Uczniowie odebrali z rąk prezydenta Miasta Kutna Jacka Boczkaja oraz dyrektora naszej szkoły Jarosława Koszańskiego stypendia naukowe i sportowe.

Nagrodzonych zostało 89 osób.  

Stypendia naukowe otrzymali uczniowie, którzy uzyskali średnią stopni co najmniej 5,20 wzorowe i bardzo dobre zachowanie: Wiktoria Wasilewska, Anna Marciniak, Jakub Szczerbakowicz, Szymon Braszkiewicz, Lena Syska, Antoni Kobus, Julia Podczaska, Tobiasz Drabik, Gabriel Łopata, Aleksandra Targalska, Lena Zdobiak, Adam Dachniewski, Magdalena Buchajewicz, Antoni Jedrzejczak, Alicja Kubicka, Jakub Najbar, Gabriela Kowalska, Pola Rak, Anna Oleksik, Lena Sierant, Zuzanna Wnuk, Amelia Furmankiewicz, Gabriela Król, Aleksandra Michalska, Piotr Olesiński, Amelia Przepiórkowska, Zuzanna Mierzwińska, Natalia Papuga, Dariusz Adamiak, Szymon Baranowski, Wiktoria Rączka, Igor Ratajczyk, Julia Starybrat, Igor Wawrzeńczak, Ernest Wąs, Antoni Łuczyński, Zuzanna Olejnik, Patrycja Fabiańska, Martyna Królikowska, Oliwier Wojciechowski, Anna Drabik, Julia Fabiszewska, Klaudia Kowalska, Maja Syska, Julia Antczak, Aleksandra Kozarska, Aurelia Graczyk, Ada Woźniak, Hanna Kubiak, Michalina Buchajewicz, Patryk Feliniak, Kalina Ozimkiewicz, Hanna Medyńska, Jakub Wojtczak.

Stypendia sportowe otrzymali uczniowie, którzy godnie reprezentowali szkołę  w zawodach sportowych, odnosząc sukcesy: Nikola Rączka, Piotr Galus, Jakub Rzymkowski, Martin Wawrzyńczak, Norbert Jaworski, Jan Rojek, Kacper Holc, Oskar Ziębicki, Piotr Cybulski, Filip Jadczak, Martyna Kowalska, Julia Maciaszek, Kinga Michalak, Natalia Rojewska, Amanda Skark, Oliwia Tomasik, Szymon Jagodziński, Jakub Klimarczyk, Jakub Lempke, Kacper Stańdo, Nadia Zawierucha, Klaudia Białoskórska, Natalia Krysińska, Amelia Lewańczyk, Julia Rzeźnicka, Jakub Pietrzak, Aleksandra Mackiel, Kinga Mokwińska, Piotr Jagiełło, Zuzanna Fyk, Konrad Pasikowski, Nikola Tomasik, Wiktor Gryglak, Jakub Kacalak, Jakub Borowicz.

Na szczególne wyróżnienie zasługują trzy uczennice, które są laureatkami i finalistkami wielu konkursów. Wpisały się do Złotej Księgi Absolwentów, a rodzice otrzymali listy gratulacyjne: Julia Antczak, Aurelia Graczyk, Michalina Buchajewicz.

Wszystkim życzymy dalszych sukcesów oraz wesołych i bezpiecznych wakacji.

opracowała: Wioletta Sobczyk

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *