Pierwszy dzwonek w SP 1 w Kutnie !

Pierwszy dzwonek w SP 1 w Kutnie !

2 września 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  w Kunie rozpoczęli rok szkolny 2019/2020.

Inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się tradycyjnie od odśpiewania „Mazurka Dąbrowskiego” i wprowadzenia sztandaru szkoły. W dalszej części uroczystości głos zabrał Dyrektor Szkoły Jarosław Koszański, który serdecznie powitał wicedyrektorów; Elżbietę Chodorowską, Aleksandrę Kaniewską, Violettę Wojciechowską, kierownika świetlicy Annę Dębską, pozostałe grono pedagogiczne, rodziców, uczniów. Szczególne słowa skierował do dzieci klas młodszych, nowo przybyłych do naszej szkoły, a także uczniów klas czwartych rozpoczynających nowy etap na swojej ścieżce edukacyjnej.

Następnie Dyrektor Szkoły poinformował wszystkich przybyłych o zasadach bezpieczeństwa obowiązujących w szkole. Zwrócił się również z prośbą do rodziców o wspólny proces wychowawczy zwłaszcza młodego pokolenia. Życzył także wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Po części oficjalnej uczniowie z radością spotkali się w szkolnych klasach lekcyjnych  z wychowawcami i swoimi kolegami. Podczas tych krótkich spotkań zapoznali się m.in.  z planami  zajęć, a także podzielili się wrażeniami z minionych wakacji.

Życzymy wszystkim uczniom jeszcze raz wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

Powodzenia w nowym roku szkolnym !

                                                                                   Opracowała: Marlena Bajda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *