Zatrzymane w kadrze – 2a wita w nowym roku szkolnym

…….i znów do szkoły biegniemy……

Co u Słodziaków? Tysiące wrażeń,
skoki, przygody w krainie marzeń.

Chodź, chodź! Poznaj Gang Słodziaków,

małych, leśnych rozrabiaków

i odkrywaj razem z nami lasu

czar, czar…..

18.09.2019 r. Rozpoczynamy kolejny rok szkolnej przygody. Do jednych z najważniejszych zadań, które postawiliśmy sobie do realizacji w klasie drugiej, należeć będzie rozwijanie i doskonalenie techniki czytania     i zainteresowań czytelniczych. W minionym roku szkolnym rozpoczęliśmy przygodę z Gangiem Słodziaków. Polubiliśmy ich, więc i w tym roku chcemy poznawać dalsze losy tych zabawnych przyjaciół z lasu. Oprócz doskonalenia nauki czytania lepiej poznamy leśne środowisko, w którym żyją. Rozszerzymy także wiadomości   i umiejętności  z zakresu bezpieczeństwa i ekologii.

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *