Zatrzymane w kadrze – 2a dba o środowisko

ZATRZYMANE W KADRZE – 2A DBA O ŚRODOWISKO

O Ziemię dbajmy, śmieci zbierajmy.

 Do pojemnika wrzucę butelki.

 To takie ważne, a wysiłek niewielki.

Bardzo Was proszę, kochane dzieci:

 pamiętajcie o segregowaniu śmieci.

20.09.19. Wzorem roku ubiegłego i w tym roku wzięliśmy udział w ogólnopolskiej akcji: Sprzątanie świata. Temat tegorocznej edycji to “Nie śmiecimy – sprzątamy – zmieniamy!”. Celem akcji jest budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej oraz  odpowiedzialności za środowisko naturalne. Aby je zrealizować wybraliśmy się na spacer ulicami miasta a po drodze zbieraliśmy i segregowaliśmy odpady. Dobrze wiedzieliśmy jak, bo wcześniej przypomnieliśmy sobie wiadomości na ten temat. Doskonale rozumiemy, że podejmując takie działania rozwijamy nasze ekologiczne postawy. A jak wyglądała ta nasza aktywna edukacja przyrodniczo-ekologiczna w terenie możecie obejrzeć na zamieszczonych fotkach :).

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *