Zatrzymane w kadrze – 2a zaprasza gościa do wspólnego czytania

Zatrzymane w kadrze – 2a zaprasza gościa do wspólnego czytania

…Książka- nasz świat

na wyciągnięcie ręki…

25.09.2019r. Realizując treści programowe innowacji ,,Czytam-świat odkrywam” zaprosiliśmy dziś do siebie gościa do wspólnego  czytania. Była nim pani nauczyciel bibliotekarz Małgorzata Jaworska. Rozpoczynając swą wizytę poinformowała nas o zbliżającym się Ogólnopolskim Dniu Głośnego Czytania. Na pewno weźmiemy w nim udział. Gość przeczytał nam fragment IV części Gangu Słodziaków –,, Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany”. Po wysłuchaniu przygód bohaterów książki rozmawialiśmy o Ziemi – naszym królestwie i o tym, że zawsze powinniśmy pamiętać,  by je porządkować. Następnie pracowaliśmy w grupach – wykonaliśmy ekologiczne plakaty. Bardzo dziękujemy pani Jaworskiej za przyjęcie naszego zaproszenia. 🙂 

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *