Czytamy ze Słodziakami!

 

„Książka to mędrzec łagodny i pełen słodyczy,

który puste życie napełnia światłem,

a puste serca wzruszeniem.”

Kornel Makuszyński

 

 

Czytamy ze Słodziakami!

Ostatni dzień września rozpoczęliśmy od głośnego czytania uczniom z klasy 2a i wychowankom świetlicy szkolnej. Dzieci wysłuchały rozdziału książki Renaty Piątkowskiej „Gang Słodziaków” pt.:”Wielki koncert”. Tym samym uczciliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. O tym, że warto czytać każdego dnia powinniśmy pamiętać zawsze, a nie tylko od święta. Polecamy lekturę książek jako antidotum na nudę, stres i długie deszczowe wieczory. Do wspólnego czytania zaproście rodziców i dziadków.

Wasze bibliotekarki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *