Zatrzymane w kadrze – kwestia smaku …….i nie tylko! Dzień Chłopca w 2a

Zatrzymane w kadrze – kwestia smaku …….i nie tylko! Dzień Chłopca w 2a

… W dniu święta naszych Menów
życzymy – my, dziewczyny Im mega paweru.
Bo bez Nich świat jest bezbarwny,
bo każdy z Nich jest szalony no i fajny 🙂

Z okazji tego dnia niezwykłego
życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego!

30.09.19. Hej, dziewczyny! Pamiętałyście jaki jest dzisiaj dzień? Dzień Chłopaka – jedno z najważniejszych dni w roku, które poświęcone jest męskiej części społeczeństwa. Z tej okazji Wszystkim Chłopakom życzymy pięknego i smacznego dnia! A żeby dzień był naprawdę smaczny i wyjątkowy zaprosiłyśmy naszych kolegów…….tak, tak… na pizzę. W tym roku postanowiłyśmy sprawdzić jak bardzo wiarygodne jest powiedzenie „przez żołądek do serca”. Czas upłynął wszystkim w miłej atmosferze, a zamówiona pizza smakowała wspaniale. Serdeczne życzenia dla chłopców, drobne upominki oraz spokojna muzyka w tle – dopełniły całości.

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *