Śladami Szaloma Asza.

Śladami Szaloma Asza.

Co dwa lata, z początkiem października, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna organizuje Festiwal Szaloma Asza.  Jedną z imprez tego wydarzenia była Mobilna Gra Miejska „Szalom Asz z Miasta Róż”. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów z klas 8a i 8e. Gra rozpoczęła się około godziny 10.00 a zakończyła tuż przed godziną 14.00. W tym czasie wykonaliśmy mnóstwo zadań i przeszliśmy wiele kilometrów posługując się smartfonem. Poznaliśmy wiele ciekawych faktów z życia Szaloma Asza. Szczególnie wymagające były zadania do wykonania w określonym czasie. Przekonaliśmy się, że pośpiech może być złym doradcą.

Zdobyliśmy 4612 punktów.Udział w grze zapewnił nam dawkę emocji, próbkę zdrowej rywalizacji i dobrą zabawę.

Wasze bibliotekarki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *