ZATRZYMANE W KADRZE – 2A ROZPOCZYNA ZAJĘCIA  NA UNIWERSYTECIE DZIECIĘCYM

ZATRZYMANE W KADRZE – 2A ROZPOCZYNA ZAJĘCIA  NA UNIWERSYTECIE DZIECIĘCYM

…Uniwersytety są skarbnicami wiedzy…

 

10.10.2019 r. nastąpiła inauguracja roku akademickiego 2019/2010 na Uniwersytecie Dziecięcym. I w tym roku będziemy brać udział w comiesięcznych jego zajęciach. Dziś gościliśmy u siebie pana Wasilija Dworeckiego, który wygłosił prelekcję inauguracyjną i rozdał nam indeksy. Następnie odbyły się pierwsze zajęcia, na których poznaliśmy tajemnice jaskiń. Dowiedzieliśmy się jak są zbudowane i jakie można    w nich znaleźć skarby. Mieliśmy również okazję obejrzeć różnego rodzaju jaskinie i posłuchać dźwięków wydobywających się z ich wnętrza. Za kilka dni jedziemy zwiedzać Kopalnię Soli ,,Kłodawa” i już jesteśmy ciekawi, czego jeszcze dowiemy się o tego typu jaskini solnej.

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *