Mamy pierwszy numer KONICZYNKI

W  Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza  Kościuszki  w Kutnie dzieje się naprawdę wiele. Wpadliśmy więc  na pomysł, by niektóre z naszych działań związanych z przyrodą umieszczać w gazetce.  Bo niby dlaczego nie?  Choć jesteśmy najmłodszymi uczniami szkoły i nie wszystko może nam się jeszcze super udawać, postanowiliśmy  zmierzyć się z tym zadaniem. Tak! Będziemy wydawać przyrodniczą gazetkę szkolną. Długo zastanawialiśmy się nad jej tytułem …., szukaliśmy fajnych pomysłów …,  pytaliśmy … . W końcu mamy! Mamy pierwszy numer KONICZYNKI. Będzie to kwartalnik pojawiający się w każdej porze roku. Zaczynamy – JESIEŃ. Mamy nadzieję, że gazetka się spodoba…. .

Redakcja: uczniowie kl. 2A i 3A pod kierunkiem wychowawczyń : 

E. Rozmarynowicz,  J.Traczyk,  J. Rojewskiej,  B. Wódki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *