“NIE HEJTUJĘ, LECZ SZANUJĘ”.

Zespół Interdyscyplinarny ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie przy MOPS w Kutnie ogłasza międzyszkolny konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pod hasłem  “NIE HEJTUJĘ, LECZ SZANUJĘ”.
Praca konkursowa powinna być wykonana w formacie A4, z użyciem farb, kredek lub ołówka. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną pracę, może ona zawierać również własne hasło, odpowiadające tematyce konkursu.
Podpisane prace (imię, nazwisko, klasa) przynosimy do pokoju 201, do 6 listopada 2019r.
Organizator konkursu oceniać będzie zawartość merytoryczną pracy, kreatywność, oryginalność, pomysłowość oraz formę estetyczną.
Ogłoszenie wyników i wręczenie atrakcyjnych nagród odbędzie się 4 grudnia 2019r.

Marzena Kłopotowska
Magdalena Jaszczak