Sztafeta Czytelnicza

Sztafeta Czytelnicza

Kolejny raz do naszej szkoły zawitała sztafeta czytelnicza. Jest to jeden ze sposobów na obchody Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W tym roku towarzyszy nam hasło Wyobraź sobie…. Postanowiliśmy zorganizować to wydarzenie w oparciu o książkę Renaty Piątkowskiej Gang Słodziaków.

 W sztafecie czytelniczej uczestniczyli uczniowie z oddziałów 1b, 2a i 3e. Tematem zajęć było: Wyobraź sobie…w jakim świecie chcesz żyć. Uczniowie wysłuchali tekstu pt.: Drzewo. Następnie ustalaliśmy w jakich warunkach roślinom żyje się najlepiej.Pomogły nam w tym hasła na temat ochrony środowiska. Wspólnie zdecydowaliśmy, że chcemy żyć w czystym, ekologicznym świecie. Nie chcemy śmieci i zanieczyszczeń.

Wasze bibliotekarki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *