„Mój wymarzony zawód”.

„Wybierz zawód, który lubisz,

a całe życie nie będziesz musiał pracować”.

Konfucjusz

W dniach 21.10 – 27.10.2019 r. nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskim Tygodniu Kariery. W tym roku hasłem przewodnim obchodów jest „Pasja, profesja, powołanie”.

W związku z powyższą inicjatywą uczniowie klas I – VI zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Mój wymarzony zawód”.

Głównym celem konkursu było kształtowanie wyobraźni dotyczącej przyszłości zawodowej oraz rozwijanie zamiłowań i zainteresowań plastycznych. Uczestnicy mieli przygotować indywidualnie i samodzielnie pracę plastyczną dotyczącą ich wymarzonego zawodu.

Napłynęło do nas dużo interesujących projektów, z których Jury wyłoniło te najciekawsze. Z racji tego, iż bardzo trudno było wybrać zwycięzcę konkursu postanowiono przyznać wyróżnienia. Z prac wyróżnionych utworzono galerię na holu głównym szkoły.

Serdecznie dziękujemy za udział i życzymy spełnienia marzeń.

Ewa Górczyńska

Dorota Wojciechowska.