W ,,JEDYNCE” NIE BOJĄ SIĘ WYZWAŃ

W ,,JEDYNCE” NIE BOJĄ SIĘ WYZWAŃ

Przyjęliśmy zaproszenie Wydawnictwa Synapsa do wzięcia udziału w X edycji konkursu Synapsik ,,MEN” (sesja jesienna). Konkurs ma charakter ogólnopolski i stanowi ciekawe uzupełnienie zajęć i cenną informację zwrotną, zarówno dla nauczycieli jak i uczniów, o aktualnym poziomie wiedzy uczestników. Testy konkursowe zostały przygotowane przez zespół ekspertów w oparciu o obowiązującą podstawę programową. Do edycji “Jesień 2019”  w dniu 25 października 2019 r. przystąpiło z naszej szkoły 13 uczniów z oddziałów 2A, 3B, 3D, 3E. Wszyscy dzielnie i z uśmiechem na twarzach zasiedli do rozwiązywania serii pytań testowych z edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, ekologicznej i języka angielskiego. Zadania wymagały znacznych umiejętności nie tylko czytania ze zrozumieniem, logicznego myślenia, rozumowania arytmetycznego ale również znajomości rozwiązywania krzyżówek, rebusów, odczytywania tabel. Teraz czekamy z niecierpliwością na wyniki, które zostaną ogłoszone  31 grudnia 2019 r. Myślimy, że nie będzie tak źle, bo tuż po oddaniu arkuszy konkursowych Kuba stwierdził: ,,Konkurs wcale nie był taki trudny”, Igor dodał: ,,I nawet był przyjemny” a Agatka podsumowała: ,,Podobało mi się”.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie i życzę wysokich lokat. 

Szkolny koordynator konkursu:

E.Rozmarynowicz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *