Szkolny Konkurs Recytatorski: „Poezja św. Jana Pawła II” rozstrzygnięty!!!

„Jeśli chcesz znaleźć źródła, musisz iść do góry, pod prąd. Przedzieraj się, szukaj, nie ustępuj, wiesz, że ono musi tu gdzieś być.”

Te słowa świętego Jana Pawła II najlepiej oddają przesłanie szkolnego konkursu recytatorskiego poświęconego twórczości papieża Polaka, który odbył się w czwartek 24 października w naszej szkole. Jury w składzie: Iwona Jabłońska, Małgorzata Bartosik oraz Magdalena Sikorska z uwagą wysłuchało prezentacji uczniów, zwracając szczególną uwagę na interpretację twórczości Karola Wojtyły, który był przecież dla wszystkich największym i najlepszym sprzymierzeńcem w pracy wychowawczej z młodzieżą.

Poniżej prezentujemy listę nagrodzonych osób.

W kategorii klas I – III:

I miejsce zajęła Lena Wasielewska z oddziału  III b.

Wyróżnienia otrzymały:

Zuzanna Jasińska oraz Nina Marska z oddziału I a.

W kategorii klas IV – VII:

I miejsce zajęła Aleksandra Michalska z oddziału VI h.

II miejsce zdobyła Nikola Fyszel z oddziału V c.

III miejsce wywalczyła Nikola Stępska z oddziału V c.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów                             w prezentowaniu swoich talentów!

Iwona Jabłońska

Magdalena Sikorska