Ślubowanie  uczniów  klas  pierwszych.

Dnia  31.10.2019r. w  naszej  szkole  odbyło  się  uroczyste  Ślubowanie  uczniów  klas  pierwszych.  Pierwszoklasiści z  czterech  oddziałów w obecności zaproszonych gości, dyrekcji szkoły, rodziców/prawnych opiekunów, nauczycieli powtarzali rotę przysięgi:

„Ślubuję być dobrym Polakiem, dbać o dobre imię swojej klasy i Szkoły. Będę uczyć się w Szkole, jak kochać Ojczyznę, jak dla niej pracować, kiedy dorosnę.

Będę starać się być dobrym kolegą, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom   i nauczycielom.”

Następnie  uroczystego Pasowania  na  ucznia  dokonali: zastępca Prezydenta  Miasta  Kutno- pan Zbigniew Wdowiak,  dyrektor  szkoły – pan Jarosław Koszański,  wicedyrektor szkoły – pani Violetta  Wojciechowska,  przewodnicząca  Rady Rodziców – pani Anna  Furmankiewicz.

Po  części  oficjalnej,  uczniowie  polonezem  rozpoczęli  część  artystyczną.  Recytowali  wiersze,  śpiewali  piosenki.

Na  zakończenie  pierwszoklasiści  otrzymali  prezenty od  Prezydenta Miasta Kutno,  pamiątkowe dyplomy od  Rady Rodziców.

Na  tym  uroczystość zakończono.

Wychowawcy  klas  pierwszych