PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU „ZWIERZĘTA W LESIE”.

PODSUMOWANIE SZKOLNEGO KONKURSU „ZWIERZĘTA W LESIE”.

 

Jesień jest piękną porą roku. Przyroda zmienia się i przygotowuje do nadejścia zimy. Świat zachwyca eksplozją barw. Dzieci lubią obserwować, dostrzegają otaczającą przyrodę, a swoje spostrzeżenia chętnie wyrażają w pracach plastycznych. W szkolnym konkursie origami „Zwierzęta w lesie” wzięli udział uczniowie klas I-V. Uczestnicy konkursu, podczas składania papierowych kół lub kwadratów, doskonalili swoje umiejętności manualne, usprawniali uwagę, koncentrację, spostrzegawczość i dokładność, rozwijali wyobraźnię. Przy ocenie prac jury wzięło pod uwagę przestrzeganie zasad origami, zgodność z tematem, kreatywność i samodzielność. Przyznano miejsca: I miejsce  – Marcel Piasta, II miejsce – Paulina Kozicz, III miejsce – Tymoteusz Politański, IV miejsce – Adam Andrzejewski. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Życzymy dalszych sukcesów. Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

           Organizatorzy:

Marlena Bajda

Barbara Wódka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *