1 listopada – PAMIĘTAMY

1 listopada – PAMIĘTAMY
 
Okres przed Dniem Wszystkich Świętych to odpowiedni moment na wspomnienie tych, którzy odeszli, czas na rozmowy dotyczące szacunku dla zmarłych. Uczniowie oddziału VI g wraz z wychowawczynią wybrali się na Cmentarz Miejski w Kutnie. Wyjście zorganizowane było w ramach działań Samorządu Uczniowskiego pod hasłem “Akcja Znicz”. W ciszy i powadze uczniowie zapalili znicze na Grobie Nieznanego Żołnierza oraz minutą ciszy uczcili pamięć zmarłych. Spacer okazał się być również dobrą i potrzebną lekcją dotyczącą odpowiedniego zachowania się na cmentarzu. Podczas całego wyjścia uczniom towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda.

Sandra Janiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *