„Pinokio”

Kutno, dn. 13.11.2019r.

Wbrew przesądom (trzynastego) i na przekór niesprzyjającej aurze (deszcz) uczniowie oddziałów 2C i 2D wybrali się do Teatru Dramatycznego w Płocku na musical pt. „Pinokio”. Zachwyceni byliśmy wszystkim – ciekawą scenografią, pięknymi kostiumami, wspaniałą muzyką, magicznymi sztuczkami, a przede wszystkim grą aktorów. Spektakl dostarczył nam ogromną porcję śmiechu, najzabawniejszym momentem był taniec baletnic, w które wcielili się mężczyźni.

Roześmiani i pełni wrażeń wróciliśmy do autokaru, a tam czekała na nas następna niespodzianka! Mama Nicoli, która pomagała opiekować się nami poczęstowała nas urodzinowymi, pysznymi cukierkami. Po tym słodkim akcencie wyruszyliśmy w drogę powrotną.

W wesołych humorach, cali i zdrowi wróciliśmy do Kutna, gdzie czekali na nas stęsknieni rodzice.

Wszystkim widzom małym i dużym polecamy spektakle w teatrze płockim.

Opracowali: uczniowie 2c, 2d

oraz

Anna Włodarczyk i Beata Czarnoucka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *