Zajęcia z wychowania do życia w rodzinie

Kutno, dnia 15.11.2019r.

 

KOMUNIKAT

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie informuje, że w okresie od 19 listopada 2019r. do 31 stycznia 2020r. zajęcia z wychowania do życia w rodzinie będą realizowane z podziałem na grupy oddziałowe lub międzyoddziałowe (dziewcząt i chłopców). Szczegółowe informacje dotyczące organizacji zostały przekazane uczniom przez nauczycieli prowadzących te zajęcia.

 

W związku z powyższym, w kilku oddziałach klas V – VIII, nastąpią pewne zmiany w planie zajęć lekcyjnych. Nowy plan będzie dostępny na stronie internetowej szkoły od 16.11.2019r. (sobota). Wprowadzenia zmian do dziennika elektronicznego zostanie zakończone najpóźniej w poniedziałek 18.11.2019r.

DZIĘKUJĘ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *