Wyniki szkolnego konkursu plastycznego  „W naszej szkole leniwe są tylko ósemki”

Konkurs plastyczny „W naszej szkole leniwe są tylko ósemki” został zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji. Uczniowie klas I-III przygotowali prace plastyczne z motywem leniwej ósemki wykonane techniką dowolną. Organizatorzy docenili jakość wykonania, pomysłowość i oryginalność wyróżnionych prac.

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Zuzanna Jasińska kl. Ia

Antonina Leśniewska kl. Ia

Jakub Budner kl. IIa

Mateusz Grudziński kl. IIa

Filip Maciaszek kl. IIa

Zofia Szczepańska kl. IIa

Oliwier Wenerski kl. IIa

Hanna Lewandowska kl. IId

Antonina Majewska kl. IId

Klaudia Dokowicz kl. III b

Zuzanna Szczęsna kl. IIIb

Paulina Kozicz kl. IIIc

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Jednocześnie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród rzeczowych.

Organizatorzy:

Marta Albińska i Dorota Wojciechowska