Świat przyrody inaczej, ciekawiej

Świat przyrody inaczej, ciekawiej

Dnia 14 listopada uczniowie oddziału 3b mieli przyjemność uczestniczyć w profesjonalnej prezentacji multimedialnej. Gościem, który wprowadził dzieci w świat życia ptaków, w ich charakterystykę, wędrówki i sposoby przetrwania był przyrodnik, ornitolog p. Tomasz Przybyliński. Podczas spotkania dzieci miały okazję obejrzeć oryginalne zdjęcia ptaków i ich środowisk, życie, które dla większości z nas jest tajemnicze, trudne do zaobserwowania. Bogata wiedza gościa oraz sposób w jaki opowiadał o przyrodzie, wzbudziły zainteresowanie tematem u wszystkich uczestników tego wydarzenia. Chętnie i bezbłędnie uzupełnione krzyżówki świadczyły o doskonałym przekazie i wnikliwym odbiorze wiedzy. Liczne pytania zadawane przez dzieci oraz oklaski podsumowujące to spotkanie, były najlepszym dowodem zainteresowania i satysfakcji uczniów.  

                                                                                       Opracowała

                                                                                                     Jolanta Kruszewska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *