W krainie Messiego

W krainie Messiego

Wystarczy krótki lot samolotem, by znaleźć się w Barcelonie, o czym przekonali się uczniowie II LO im. J.Kasprowicza i SP nr 1 w Kutnie. Dni od 12 do 16 listopada 2019 r. były dla nich wypełnione wyjątkowymi atrakcjami. Młodzi sympatycy piłki nożnej zobaczyli stadion Camp Nou, gdzie Leo Messi i FC Barça zdobywają trofea. Kutnowscy uczniowie spacerowali najsłynniejszym deptakiem La Rambla, urokliwymi ulicami Dzielnicy Gotyckiej i podziwiali architekturę Antonio Gaudiego z bazyliką Sagrada Familia i Parkiem Güell na czele. Wspięli się na magiczne wzgórze Montserrat i spacerowali plażami Costa Brava. Niezwykłych wrażeń dostarczyła także wycieczka do Figueres, gdzie znajduje się Teatr – Muzeum Salvadora Dali. Młodzież wróciła zauroczona śródziemnomorskimi widokami i architekturą słonecznej Katalonii.

Hasta la vista Barcelona !

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *