Eozgrywki piłki ręcznej chłopców kl.6

W dniu 21.XI.2019r w hali sportowej Szkoły Podstawowej  nr 1 odbyły się rozgrywki piłki ręcznej chłopców kl.6 na szczeblu miasta. W turnieju wzięły udział szkoły podstawowe nr 1, nr 6, nr 7, nr 9. Mecze rozgrywane systemem każdy z każdym. Naszą szkołę reprezentowali ucz. z kl.6c 
Dawid Bagnowski, Marcel Bajda, Kacper Bielecki, Kacper Budner, Michał Olkiewicz, Jakub Rzymkowski, Alan Sadowski,Martin Wawrzyńczak, kl. 6 f  reprezentowali :Antoni Lach, Tobiasz Niezgoda kl.6h Kacper Podorski a kl.6b Jakub Rzymkowski. Zawodnicy rozegrali trzy mecze. Pierwszy z SP Nr 7 przegrany 6 : 12, drugi z SP nr 9 wygrany 10: 3, trzeci z SP nr 6 wygrany 8:1. 
Nasza szkoła zdobyła awans z II msc-a awansując do powiatu. 
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
           

 
                                                                               Iwona Krawczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *