Konkurs Piosenki Religijnej Cecyliada

Dnia 14 listopada 2019r. w Publicznej Katolickiej Szkole Podstawowej w Kutnie odbył się Konkurs Piosenki Religijnej Cecyliada. Prezentacje konkursowe odbywały się w czterech kategoriach wiekowych. Uczestnicy mieli przygotować jedną polską pieśń religijną.Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice; Nikola Stępska z klasy 5c i Aleksandra Michalska z klasy 6h. Jury konkursowe doceniło i nagrodziło obie nasze wokalistki. I miejsce wyśpiewała Nikola Stępska wykonując piosenkę pt.Hallelujah natomiast Ola Michalska zdobyła wyróżnienie z piosenką Będę śpiewał przed Twoim tronem. Koncert Laureatów i wręczenie nagród odbyło się w Kościele św.Wawrzyńca w Kutnie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *