Żyj zdrowo – na sportowo!

Żyj zdrowo – na sportowo!

Dnia 25 listopad 2019 r. uczniowie klasy I d rzucili wyzwanie swoim kochanym rodzicom.  O godz. 15.30 spotkaliśmy się na hali sportowej z zamiarem zdrowej rywalizacji. Po rozgrzewce pierwszym zadaniem były „ wyścigi Mikołajów z prezentami”, następnie bieg slalomem w czapce Mikołaja. Oczywiście był remis, mimo że uczniów było więcej. Najbardziej uczniowie wykazali się w grze „ dwa ognie”, bo w nią bardzo lubią grać. Na koniec rozegraliśmy dwa mecze, rodzice kontra dzieci. I zgadnijcie kto wygrał ?

Wychowawczyni serdecznie dziękuje obecnym rodzicom za zaangażowanie, dzieci pytają o termin kolejnego spotkania.

Redagowała; A. Kaźmierczak

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *