Jedynka Kutno znów NAJLEPSZA!!!

Jedynka Kutno znów NAJLEPSZA!!!

W dniu 03.12.2019r w Rawie Mazowieckiej odbył się Półfinał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w Piłce Ręcznej Dziewcząt. W turnieju udział wzięli mistrzowie powiatów: łowickiego, skierniewickiego, miasto Skierniewice, rawskiego i kutnowskiego reprezentowanego przez Szkołę Podstawową nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie.

 W wyniku losowania wyłoniono dwie pary półfinałowe:

SP 1 Kutno – SP Skierniewice (7-0)

SP Łowicz – SP Głuchów (0-5)

Drużyna ze SP w Białej Rawskiej wylosowała bezpośrednio awans do finałowej trójki.

W meczu o IV miejsce spotkały się zespoły:

SP Skierniewice – SP Łowicz (0-1)

Mecze finałowe o miejsca I-III rozegrano systemem każdy z każdym:

SP 1 Kutno – SP Biała Rawska (7-1)

SP Głuchów – SP Biała Rawska (2-1)

SP 1 Kutno – SP Głuchów (3-2)

Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce nasza szkoła awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 16.12.2019r w Piotrkowie Trybunalskim w hali sportowej „Relax”.

Naszą szkołę reprezentowały: Pietrzak Lena 5d, Zajączkowska Julia 6a, Rączka Nikola 6b, Stańdo Kamila 6b, Komorowska Justyna 6b, Kowalska Gabriela 6c, Józefowicz Anna 6c, Matusiak Julita 6c, Falkowska Maja 6c, Myszkiewicz Oliwia 6d, Myszkiewicz Paulina 6d, Michalska Aleksandra 6h, Sobczyk Julia 6h, Tomasik Oliwia 7d.

Opiekunowie grupy: Paulina Sądej i Andrzej Pietrzak

Życzymy powodzenia w finale:)

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *