W przedświątecznym nastroju…

W przedświątecznym nastroju…

     O tym, że Święta Bożego Narodzenia mają MAGICZNĄ MOC , mogli przekonać się uczniowie oddziałów V a i V c, którzy 26 listopada 2019r. obejrzeli w Teatrze Muzycznym w Łodzi spektakl  „Opowieść  wigilijna” oparty na znanej na całym świecie  powieści Karola Dickensa pod tym samym tytułem. Losy bohatera, w którym dokonuje się wewnętrzna przemiana, poruszyły wszystkich obecnych na widowni. Ebenezer  Scrooge, egoista i skąpiec, polubił wreszcie  Boże Narodzenie , odkrył w sobie miłość do drugiego człowieka
i przestał czuć się samotny. Stał się jednym z nas…, bo któż nie lubi Świąt Bożego Narodzenia i nie dostrzega wokół siebie innych?

     W świąteczny nastrój wprawiła uczestników wycieczki także wizyta w Pijalni Czekolady „Wedla”. Na warsztatach czekoladowych uczniowie dekorowali  bożonarodzeniowymi motywami słynne wedlowskie torciki. Mieli tez okazję skosztować gorącej czekolady  z bitą śmietaną i lentilkami. I w ten oto sposób uczniowie wraz  z opiekunami wkroczyli w MAGICZNY CZAS oczekiwania na Święta- te najpiękniejsze i najcieplejsze ze wszystkich Świąt.

Karolina Jagodzińska

Karolina Sulej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *