Zbiórka rzeczy dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie

W dniach 20 i 27 listopada w naszej szkole odbywała się świąteczna zbiórka rzeczy dla dzieci z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej „Tęcza” w Kutnie. Dzięki Państwu mogliśmy odpowiedzieć na potrzeby młodzieży przebywającej w Domu Dziecka.  Zebraliśmy kilkadziesiąt płynów do kąpieli i szamponów, mnóstwo kosmetyków, słodyczy, artykułów papierniczych oraz wyczekiwane przez dzieci kolorowe skarpetki.  Wszystkie dary zostały przekazane Pani dyrektor Dorocie Ćwirko – Godyckiej, która była bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Podczas naszej wizyty w placówce mieliśmy okazję poznać część wychowanków osobiście. Młodzież przyjęła nas bardzo ciepło, niektórzy wprost nie mogli się doczekać, kiedy dostaną prezenty.

Jeszcze raz dziękujemy dzieciom i rodzicom za hojność i dobre serce. Dzięki Wam dzieciaki będą miały piękne prezenty i uśmiechnięte buzie na święta.

Samorząd Uczniowski
Marta Albińska
Marlena Bajda

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *