„Integracyjne Mikołajki w SP 1 w Kutnie”

„Integracyjne Mikołajki w SP 1 w Kutnie”

Dzisiaj, 6 grudnia uczniowie klasy IV a ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie pod opieką nauczycieli Wioletty Dobosz-Paduch i Marleny Bajda imieniny Mikołaja świętowali wspólnie z wychowankami pani Małgorzaty Kaczmarek oraz pani Izabeli Kaźmierczak-Jankowskiej ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Kutnie.

Celem spotkania w SP 1 było wspólne świętowanie Mikołajek oraz integracja wszystkich dzieci. Rodzie oddziału IV a przygotowali specjalnie na tę okazję słodki poczęstunek oraz wór pełen prezentów. Goście z SOSW nr 1 także mile zaskoczyli Nas pięknymi podarunkami i innymi niespodziankami.

       Dla wszystkich dzieci był to wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów, dobrych uczynków, wspaniałej zabawy, pozytywnych emocji, życzliwości i niezapomnianych chwil. Dziękujemy za wspólne spotkanie !

       Opracowała: M. Bajda, W. Dobosz-Paduch.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *