ZATRZYMANE W KADRZE – MIKOŁAJKI W 2 A

 ZATRZYMANE W KADRZE – MIKOŁAJKI W 2 A

Dzień to szczególny- mikołajkowy,

każdego roku świętowany jak nowy.

Świętego Mikołaja oczekują już dzieci.

Ileż On radości  swym pobytem wznieci…….

Imieniny Świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden  z najprzyjemniejszych dni w trakcie roku szkolnego. Każdy kto mógł ubrał się więc dziś na czerwono i założył mikołajową czapkę lub rogi renifera na cześć Św. Mikołaja. ORR przygotowała słodki poczęstunek i napoje. Czas oczekiwania na Gościa wypełniliśmy słuchając opowiadania M.Gretkowskiej pt. ,,Klub Niegrzecznych Dziewczynek” i śpiewając piosenki o Mikołaju. W końcu zjawił się! Poznaliśmy  Go od razu! Tak! To Mikołaj! Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Mikołaj dotarł do szkoły z workiem pełnym niespodzianek, co wszyscy przyjęli bardzo entuzjastycznie. Było mnóstwo uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Nim minęło szybko, ale sprawiło dzieciom wiele radości. Serdecznie dziękujemy Ci Św. Mikołaju za odwiedziny i zapraszamy Cię za rok!

P.S. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku…

Opracowanie:

E.Rozmarynowicz/J.Traczyk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *